Horoskop na rok 2017 - znamení Lev

Pro Lvy bude první polovina roku ve znamení vztahů. Ani kariéra však nepřijde zkrátka. Na podzim se může objevit velmi zajímavá nabídka práce. Lvi budou muset překonat mnoho překážek, ale bude to stát za to. Zkušenosti, které načerpají, je velmi obohatí. Znovu naleznou vnitřní klid.


Z počátku roku bude pro Lvy těžké dosáhnout v práci svého. Neměli by si dělat plané naděje a měli by naopak zhodnotit situaci realisticky. Energii by měli soustředit jiným směrem. Lvi by měli oprášit staré kontakty a rozvíjet sociální vztahy. Není vyloučené, že potkáte spřízněnou duši.


Na jaře si užívejte harmonii ve vztazích. Vztahy budou vycházet dle plánu. Důležitý bude také aktivní relax. Pozor však na promeškání lukrativní pracovní nabídky. Dbát byste měli také o své zdraví.


V druhé polovině roku se může objevit krize ve vztahu, která vás donutí změnit priority. V zaměstnání budete koncem roku dohánět resty. Důležité je se nevzdávat.Pozitivum: pracovní příležitosti
Negace: krize ve vztahu
Čínská medicína: srdce, vysoký tlakJupiter: Pomůže vám nastavit nové ambice a podpoří vás ve vytrvalosti.


Finance

jasno 2017

Po finanční stránce se vám bude dařit, letos si budete moci dopřát více přepychu.

Vztahy

Polojasno 2017

Užívejte si harmonické vztahy. V případě krize buďte silní.

Zdraví

Polojasno 2017

Dávejte si pozor na vysoký tlak a nepodceňujte ani drobná nachlazení.

 


SMS Chat SMS Chat

SMS PŘÁNÍ do roku 2017, Lev

NOVINKA! Pošlete nám své přání do roku 2017 textovou zprávou. Naše věštkyně a kartářky vaši prosbu vysliší a posvětí zpětnou zprávou ZDARMA.SMS přání ve tvaru: LASKA text přání odešlete na 903 55 60

Příklad:

LASKA V tomto roce si preji ustalit a prala bych si, abych vzdy byla jeho oporou. Lucie 24.2.82

Cena SMS 60,- Kč
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist