Horoskop na rok 2017 - znamení Panna

Nový rok bude pro Panny v hektickém tempu. Budou se otvírat staré rány a budou se muset vyřešit zásadní otázky, které visí ve vztazích. Všechny překážky nakonec Panny zvládnou a bude následovat stabilní období plné pozitivních změn.


V zaměstnání můžete zaznamenat menší problémy v podobě nového nadřízeného nebo ve změně pracovního prostředí. Může se jednat i o krizi v oblasti finanční. Je potřeba více motivovat vaše vztahy s ostatními lidmi. V partnerském vztahu je nutné zabrat a trávit s partnerem více času.


Stres v práci vyřeší až splnění akutního požadavku, který nesnese odkladu. Rodina vás v těchto vypjatých chvílích podrží. Po tvrdé práci se však dostaví i úspěch a možná i kariérní postup.


Zklidnění přijde i v zaměstnání a ve vztazích a to už v pozdním létě. Budete mít více volného času na své blízké i koníčky. Nezapomínejte na společnost, ta vám udělá dobře.


Nezdary konečně pominou. Nezadaní zrozenci v tomto znamení budou mít velkou šanci na seznámení. Narůstá tak šance na nalezení toho pravého. Domácnost bude vzkvétat a nabízí se i změna v oblasti kariéry.Pozitivum: soudržnost blízkých
Negace: stres
Čínská medicína: cévy, kosti


Saturn: Ukáže vám správnou cestu pro vaše rozhodnutí.Finance

oblačno 2017

V oblasti financí buďte obezřetní. Nic není jen tak.

Vztahy

jasno 2017

Ve vztazích vyřešíte dávné spory a pročistíte vzduch.

Zdraví

Polojasno 2017

Dávejte si pozor na zlomeniny a problémy s cévami.

 


SMS Chat SMS Chat

SMS PŘÁNÍ do roku 2017, Panna

NOVINKA! Pošlete nám své přání do roku 2017 textovou zprávou. Naše věštkyně a kartářky vaši prosbu vysliší a posvětí zpětnou zprávou ZDARMA.SMS přání ve tvaru: LASKA text přání odešlete na 903 55 60

Příklad:

LASKA V tomto roce si preji ustalit a prala bych si, abych vzdy byla jeho oporou. Lucie 24.2.82

Cena SMS 60,- Kč
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist