Horoskop na rok 2017 - znamení Váhy

Nastávající rok bude pro Váhy jako na kolotoči. Celý rok bude velmi nabitý, ničeho se ale nemusíte bát, budete připraveni na další výzvy. V zaměstnání přijdete s neotřelými nápady, které nadchnou šéfa. Pozitivní energie zalije váš osobní život hned z počátku roku.


V zimě si budete užívat harmonii a velké změny v oblasti vztahů. Velmi záleží, zda jste spokojeně zadaní nebo hledáte toho pravého partnera. Nebojte se vyjít štěstí vstříc a vyrazte do společnosti. Lidé v okolí poznají, že vysíláte pozitivní energii. V kariéře se příliš neangažujte, mohlo by vám to spíše uškodit.


Vaší snahy v oblasti práce si všimnou časem nadřízení, vaše cíle budou brzy na dosah. V létě budete chtít řešit všechny problémy naráz. Měli byste si sestavit seznam priorit a podle něj řešit problémy postupně. Nezanedbávejte ani svou kondici.


Někdo z blízkých se může ocitnout v nesnázích a budete muset přehodnotit své priority. V práci budete mít co dohánět i na úkor svého volného času. Čas však věnujte i rodině a hlavně partnerovi.Pozitivum: neotřelé nápady
Negace: těžké časy
Čínská medicína: slinivka, klouby

Jupiter a Pluto: Povedou vás na cestě lásky.Finance

Polojasno 2017

Ve finanční oblasti nečekejte žádné zvraty. Je třeba se podle toho zařídit.

Vztahy

Polojasno 2017

Ve vztazích nezapomínejte na to, jak je důležité věnovat se rodině a svému partnerovi.

.

Zdraví

Polojasno 2017

Pozor si dejte na slinivku. Nepřehánějte to s alkoholem.

 


SMS Chat SMS Chat

SMS PŘÁNÍ do roku 2017, Váhy

NOVINKA! Pošlete nám své přání do roku 2017 textovou zprávou. Naše věštkyně a kartářky vaši prosbu vysliší a posvětí zpětnou zprávou ZDARMA.SMS přání ve tvaru: LASKA text přání odešlete na 903 55 60

Příklad:

LASKA V tomto roce si preji ustalit a prala bych si, abych vzdy byla jeho oporou. Lucie 24.2.82

Cena SMS 60,- Kč
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist