Horoskop na rok 2017 - znamení Vodnář

Tento rok bude pro zrozence ve Vodnáři složitější. A to především koncem roku. Lze však počítat s úspěchy v kariéře, ve vztazích můžete očekávat pasivitu a stabilitu. To je dobré využít při plánování budoucnosti.


Je třeba věnovat zvýšenou pozornost práci a to už hned na začátku roku. Pokud tak neučiníte, dost možná si zaděláte na problémy. Díky roztržitosti se může stát, že vám unikne důležitá informace.


I tak ale budete šířit do okolí pozitivní energii. V novém roce máte velkou šanci najít spřízněnou duši. Vyrážejte tedy hodně do společnosti a užívejte si přízně opačného pohlaví. Zadaní jedinci si mohou užívat harmonického a klidného vztahu. V tomto období také plánujte do budoucna, doba je pro to více než vhodná. Odhodlejte se k dalším krokům.


Pozornost věnujte i zaměstnání, kde by se měla vaše cesta obrátit k lepšímu. Vytrvejte v pracovním tempu a odměna bude jistá. Možná budete muset práci více přizpůsobit svůj každodenní život. Pokud vám to za to stojí, musíte však už zvážit sami.Pozitivum: harmonický vztah
Negace: roztržitost v práci
Čínská medicína: kolena, ruce

Jupiter: Pomáhá vám najít vaše ambice a životní ideály.


Finance

Polojasno 2017

V práci zaznamenáte zvýšení platu.

Vztahy

Jasno 2017

Ve vztazích se vám bude dařit a to jak v těch dlouhodobých, tak i ve flirtech.

Zdraví

Polojasno 2017

Po zdravotní stránce si dávejte pozor na kolena. Snažte se je rehabilitovat.

 


SMS Chat SMS Chat

SMS PŘÁNÍ do roku 2017, Vodnář

NOVINKA! Pošlete nám své přání do roku 2017 textovou zprávou. Naše věštkyně a kartářky vaši prosbu vysliší a posvětí zpětnou zprávou ZDARMA.SMS přání ve tvaru: LASKA text přání odešlete na 903 55 60

Příklad:

LASKA V tomto roce si preji ustalit a prala bych si, abych vzdy byla jeho oporou. Lucie 24.2.82

Cena SMS 60,- Kč
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist